• 1-www.png
  • 2-sklepy.png
  • 3-pozycjonowanie.png
  • 4-linki-sponsorowane.png
  • 5-mapy-google.png
  • 6-reklama-graficzna.png
  • 7-reklama-video.png
O nas

Witamy Państwa na stronie firmy Staniszewski-IT – specjalisty w tworzeniu stron, fachowca od marketingu internetowego i menedżera doświadczonego
w prowadzeniu sklepów na łączach sieciowych.

Już od wielu lat działamy na rynku usług internetowych. Mamy doświadczenie we współpracy z różnorodnymi firmami. Od 2009 roku występujemy pod szyldem „Staniszewski-IT”. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu przeniesienia działalności w wirtualną przestrzeń i prowadzenia w internecie swojej firmy. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wszystkich etapów budowania Państwa marki w globalnej sieci. Pomagamy zdobyć domenę (kupujemy
lub odnajdujemy we własnym, wyjątkowo bogatym zbiorze), projektujemy stronę i opiekujemy się jej wirtualnym istnieniem.

Wszystko to w miłej atmosferze i w oparciu o doświadczenie w branży skoncentrowane indywidualnie na każdego Klienta. Nie boimy się wyzwań. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt spełniał a nawet przewyższał Państwa oczekiwania.

Powodzenie Państwa firmy jest naszym sukcesem

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiążemy każdy sieciowy problem.

Strony internetowe
Tworzenie stron
Modernizacja stron
Systemy CMS
Usługi hostingowe
Strony mobilne
Sklepy internetowe
Tworzenie sklepów
Funkcjonalności
Dodatkowe moduły
Mobilne wersje
Marketing internetowy
Linki sponsorowane
Mapy Google
Pozycjonowanie
Reklama graficzna
Reklama wideo
Realizacje
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Realizacje wideo

Posiadamy w ofercie pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu wyróżniamy się wysoką jakością usług. Oferujemy pozycjonowanie i projektowanie stron: Szczecin, Poznań, Leszno, Zielona Góra, Gdańsk, Olsztyn, Malbork, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Słupsk, Koszalin. Dodatkowo posiadamy ofertę - tworzenie stron mobilnych, czyli stron na telefony komórkowe i smartfony.